Wydarzenia

23.11.2013

Puchar Polski OYAMA TOP, Lubliniec 23-12-2013

W dniach 23-24 listopada 2013 r odbył się XIV Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Oyama Karate, w którym startowało trzech zawodników z naszego Klubu.

Puchar Polski OYAMA TOP, Lubliniec 2013

W Lublińcu, w Hali Sportowej w dniach 23-24 listopada 2013r odbył się XIV Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Oyama Karate, zorganizowany przez Lubliniecki Klub Oyama Karate. W mistrzostwach wystąpiło blisko 300 zawodników z 36 klubów, w tym przedstawiciele karate Kyokushin Matsushima i karate Kyokushin Tezuka Group. Nasz Klub reprezentowało trzech zawodników: Patryk Kubat, Dawid Gościniak oraz Marcin Wnuk pod kierunkiem Shihan Eugeniusza Stanisławek. Zawody otworzył Prezes Zarządu OYAMA Polskiej Federacji Karate - Hanshi Jan Dyduch 8dan. Sędzią Głównym Pucharu Polski był Shihan Paweł Pajdak 5 dan, a arbitrami maty: Shihan Eugeniusz Stanisławek (5 dan), Shihan Witold Choiński 5 dan, Shihan Rafał Majda 5 dan, Shihan Ryszard Żółty 5 dan, Sensei Robert Bretner 4 dan i Sensei Mariusz Pawlus 4 dan. W pierwszym dniu, na trzech polach walki, rozegrano Puchar Polski OYAMA TOP w Knockdown w którym startował Patryk Kubat, który w kategorii Senior Starszy (+ 35 lat) GALA po dwóch dogrywkach wygrał walkę.  W następnym dniu, rozegrano zawody w Semi-knockdown z udziałem juniorów (14-18 lat). Z naszego Klubu  startowało dwóch zawodników: Dawid Gościniak w kategori junior ( 14-16 lat do 60 kg) zdobył 2 miejsce oraz Marcin Wnuk w kategori junior starszy ( 16-18 lat do 70 kg) który równiez zdobył  2 miejsce.